Overheid in Limburg

Gemeente Beek (Limburg)

Pagina 1 van 9 (85 resultaten)

Dhr. RenÚ Beaumont

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: april 2018 (5 maanden in dienst)

Dhr. Marc Beckers

Functie: RaadslidPolitiek: VVD BeekIn dienst gegaan: maart 2002Uit dienst sinds: maart 2006 (4 jaar, 1 dagen in dienst geweest)
Aanverwant:2011 - heden Dhr. Marc Beckers, Hoofdafdeling, gemeente Waalwijk

Dhr. Jan Bijen

Functie: WethouderPolitiek: Progressief Beek
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: maart 2010Uit dienst sinds: april 2014 (4 jaar, 1 maand in dienst geweest)
Portefeuille: Landelijk gebied / Water / Natuur, Openbare werken, Milieu / Duurzaamheid / AfvalWerkzaamheden bij de Overheid:
Wethouder Jan Bijen heeft in zijn portefeuille: Beheer Openbare Ruimte, verkeer, bereikbaarheid & mobiliteit, milieu, duurzame ontwikkeling, afvalbeleid, plattelands- en landschapsontwikkeling, water, lucht, buurt- en wijkontwikkeling, dierenwelzijn, monumentenzorg en verantwoordelijk voor de archeologie in de gemeente Beek.

Jan Bijen had eerder in zijn portefeuille (2006): Verkeer, havens & luchtvaart, milieu, ruimtelijke ordening en wonen.

Mevr. Hannie Bijen-Kuiper

Functie: RaadslidPolitiek: CDA Beek

Mevr. Anita Boekelman-Jansen

Functie: RaadslidPolitiek: Burger belangen Beek - Nieuw Democraten Beek
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: maart 2018 (6 maanden in dienst)

Dhr. Frans Breekpot

Functie: Waarnemend burgemeesterIn dienst gegaan: januari 1981Uit dienst sinds: juni 1982 (1 jaar, 5 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Frans Breekpot is zowel voorzitter van het college van burgemeester en wethouders (B&W) als voorzitter van de gemeenteraad van Beek. Waarnemend burgemeester Breekpot is voorzitter van de gemeenteraad, presidium en van het college van B & W.
Aanverwant:1951 - 1953Dhr. Frans Breekpot, Burgemeester, KVP, gemeente Meerssen1953 - 1969Dhr. Frans Breekpot, Burgemeester, KVP, gemeente Valkenburg aan de Geul1969 - 1978Dhr. Frans Breekpot, Burgemeester, KVP, gemeente Weert

Dhr. Armand Cremers

Functie: BurgemeesterPolitiek: D66In dienst gegaan: december 1998Uit dienst sinds: december 2010 (12 jaar, 3 dagen in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Burgemeester Armand Cremers (D66) is zowel voorzitter van het college van burgemeester en wethouders (B&W) als voorzitter van de gemeenteraad van Beek.
Aanverwant:2014 - heden Dhr. Armand Cremers, Burgemeester, D66, gemeente Meerssen1990 - 1998Dhr. Armand Cremers, Wethouder, D66 Maastricht, gemeente Maastricht

Mevr. Marie-JosÚ de Bruijn-de Vos

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: april 2018 (5 maanden in dienst)

Mevr. Marie-JosÚ de Bruin-de Vos

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst gegaan: september 2015Uit dienst sinds: maart 2018 (2 jaar, 6 maanden in dienst geweest)

Mevr. Edith de Kock

Functie: Hoofdafdeling
Werkzaamheden bij de Overheid:
Afdelingshoofd Publiekszaken, gemeente Beek.