Overheid in Limburg

Gemeente Gennep (Limburg)

Pagina 1 van 9 (84 resultaten)

Mevr. Lucie Arntz

Functie: Communicatieadviseur / perswoordvoerderIn dienst sinds: oktober 2006 (11 jaar, 1 maand in dienst)
Portefeuille: Communicatie / PR / (city-)marketing / RepresentatieWerkzaamheden bij de Overheid:
Lucie Arntz is communicatieadviseur bij de gemeente Gennep.

Dhr. Danny Artz

Functie: RaadslidPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: mei 2014 (3 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Danny Artz (D66) 38 voorkeurstemmen.

Mevr. Hannie Baarends

Functie: HoofdafdelingIn dienst gegaan: januari 2004Uit dienst sinds: januari 2016 (12 jaar, 2 dagen in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Hannie Baarends is programmamanager bij de gemeente Gennep. Tot 2009 was Hannie Baarends afdelingshoofd in Gennep.

Dhr. Eric Berger

Functie: BurgemeesterPolitiek: CDAIn dienst gegaan: januari 1973Uit dienst sinds: juni 1997 (24 jaar, 5 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Van maart 1966 tot 1971 was Eric Berger burgemeester bij de voormalige gemeente Ottersum.Aanverwant:1967 - 1973Dhr. Eric Berger, Waarnemend burgemeester, CDA, gemeente Mook en Middelaar

Dhr. Luc Brouwers

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter PvdA (2014-)
Politiek leider PvdA
Lijsttrekker PvdA (2018)
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 8 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Luc Brouwers (PvdA) 50 voorkeurstemmen.

Dhr. Luc Brouwers

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: januari 2011Uit dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 2 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
  • Tot jan. 2011

Mevr. Suzanne Canisius

Functie: GemeentesecretarisIn dienst gegaan: januari 2011Uit dienst sinds: maart 2012 (1 jaar, 2 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Interim.

Voorheen: Hoofd bedrijfsbureau, Gennep.


Dhr. Dennis de Jager

Functie: RaadslidPolitiek: KERN
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst gegaan: januari 2011Uit dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 2 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:2014 - heden Dhr. Dennis de Jager, Raadslid, KERN, gemeente Gennep

Dhr. Dennis de Jager

Functie: RaadslidPolitiek: KERN
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: januari 2017 (10 maanden in dienst)

Dhr. Dennis de Jager

Functie: RaadslidPolitiek: KERN
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: mei 2014Uit dienst sinds: november 2016 (2 jaar, 6 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Dennis de Jager (KERN) 14 voorkeurstemmen.Aanverwant:2011 - 2014Dhr. Dennis de Jager, Raadslid, KERN, gemeente Gennep