Overheid in Limburg

Gemeente Horst aan de Maas (Limburg)

Pagina 1 van 23 (227 resultaten)

Dhr. Marcel Beelen

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter CDA (2015-)
Coalitie, aantal zetels: 9
Aantal stemmen: 314 in 2014In dienst sinds: maart 2006 (11 jaar, 10 maanden in dienst)
Toelichting: Marcel Beelen is plaatsvervangend voorzitter van de gemeenteraad. De vice-voorzitter van de gemeenteraad vervangt de voorzitter bij diens afwezigheid in de raadsvergadering en neemt de technische leiding van de vergadering op zich. Dit komt voor wanneer de burgemeester bijvoorbeeld geveld is door ziekte. Het voorzitterschap van de raad is functioneel. Marcel Beelen behoudt het stemrecht tijdens de raadsvergadering.Werkzaamheden bij de Overheid:
In oktober 2017 geeft Marcel Beelen aan dat hij als raadslid stopt bij de volgende verkiezingen (2018).

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Marcel Beelen 320 voorkeurstemmen. Van 2009 tot 2014 was Marcel Beelen voorzitter van de commissie Ruimte. Van 2010 tot april 2015 is Marcel Beelen vice-fractievoorzitter CDA.
 
Marcel Beelen heeft bij de gemeenteraadsverkiezingen van 19 november 2009: 379 voorkeurstemmen.

Dhr. Brigitte Beeren-Verstegen

Functie: RaadslidPolitiek: Sevenum 2000
Coalitie
Uit dienst sinds: januari 2010

Dhr. Thijs Berkers

Functie: HoofdafdelingIn dienst gegaan: april 2012Uit dienst sinds: maart 2014 (1 jaar, 11 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Concerncontroller, gemeente Horst aan de Maas.

Mevr. Anne-Marie Berkhout

Functie: RaadslidPolitiek: PK Meerlo-WanssumIn dienst gegaan: april 2006Uit dienst sinds: januari 2010 (3 jaar, 9 maanden in dienst geweest)

Dhr. Bart Bertrams

Functie: RaadslidPolitiek: Essentie
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: november 2016 (1 jaar, 2 maanden in dienst)

Dhr. Bart Bertrams

Functie: RaadslidPolitiek: Essentie
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst gegaan: januari 2011Uit dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 2 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Raadslid Bart Bertrams is voorzitter van de commissie Samenleving.

Dhr. Leo Beterams

Functie: WethouderPolitiek: GroenLinks Meerlo-Wanssum
Coalitie
In dienst gegaan: maart 1990Uit dienst sinds: januari 2010 (19 jaar, 10 maanden in dienst geweest)

Dhr. Roel Beunen

Functie: BeleidsmedewerkerIn dienst sinds: januari 2012 (6 jaar, 21 dagen in dienst)
Portefeuille: MobiliteitWerkzaamheden bij de Overheid:
Roel Beunen is beleidsmedewerker Verkeer & Vervoer bij de gemeente Horst aan de Maas.

Dhr. Eric Beurskens

Functie: RaadslidPolitiek: Essentie
Coalitie, aantal zetels: 6
Aantal stemmen: 181 in 2014In dienst sinds: maart 1998 (19 jaar, 11 maanden in dienst)
Toelichting: Plaatsvervangend voorzitter van de gemeenteraad in Horst aan de Maas.Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Eric Beurskens 181 voorkeurstemmen.
     
Eric Beurskens heeft bij de gemeenteraadsverkiezingen van 19 november 2009: 170 voorkeurstemmen.

Eric Beurskens was eerst gemeenteraadslid namens de VVD.

Mevr. Margret Bisschops

Functie: DirecteurIn dienst gegaan: juni 1999Uit dienst sinds: februari 2002 (2 jaar, 8 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Directeur Mens en Samenleving bij de gemeente Horst.

Van 1986 tot 1988 was Margret Bisschops medewerker bij het bureau Bestuurszaken bij de voormalige gemeente Grubbenvorst.