Overheid in Limburg

Gemeente Maastricht (Limburg)

Pagina 1 van 27 (261 resultaten)

Dhr. John Aarts

Functie: WethouderPolitiek: Politiek leider VVD
Lijsttrekker VVD (2006, 2010, 2014)
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: november 2010 (6 jaar, 10 maanden in dienst)
Portefeuille: Financiën, Economische Zaken, Mobiliteit, P&OToelichting: Coalitieperiode 2014-2018
Wethouder John Aarts (VVD) heeft in zijn portefeuille: Economie, Mobiliteit, Financiën, Vastgoed en Personeel & Organisatie.

Bestuursperiode 2010-2014
Wethouder John Aarts (VVD) heeft in zijn portefeuille: economie, werkgelegenheid, toerisme, evenementen en verantwoordelijk voor de financien in de gemeente Maastricht.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft John Aarts 1.985 voorkeurstemmen.
     
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014 is John Aarts lijsttrekker van VVD Maastricht. John Aarts heeft bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2010: 1.907 voorkeurstemmen. Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2006 behaalde John Aarts 2.515 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2007 - 2011Dhr. John Aarts, Statenlid, VVD, Provincie Limburg

Mevr. Linda Babb

Functie: RaadslidPolitiek: GroenLinks
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst gegaan: maart 2010Uit dienst sinds: maart 2014 (4 jaar, 25 dagen in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Linda Babb heeft bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2010: 88 voorkeurstemmen.

Dhr. Fons Baeten

Functie: BurgemeesterPolitiek: CDA / KVPIn dienst gegaan: januari 1967Uit dienst sinds: januari 1985 (18 jaar, 5 dagen in dienst geweest)
Toelichting: Tevens van 1953 tot 1957 wethouder en van 1946 tot 1953 gemeenteraadslid in Maastricht.Aanverwant:1956 - 1967Dhr. Fons Baeten, Lid van de 2e kamer, CDA / KVP, Tweede Kamer

Mevr. Roos-Marie Bal

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Groenlinks
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: maart 2014 (8 jaar, 26 dagen in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Gemeenteraadslid Roos-Marie Bal is fractievoorzitter GroenLinks Maastricht, gemeente Maastricht.

In oktober 2013 kondigt raadslid Roos-Marie Bal aan dat ze stopt bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014. Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 3 maart 2010 (gemeente Maastricht) heeft GroenLinks Maastricht 5.056 stemmen. Roos-Marie Bal heeft bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2010: 838 voorkeurstemmen - 4 zetels. In 2006 heeft GroenLinks 5 zetels in de gemeenteraad. Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2006 behaalde raadslid Roos-Marie Bal 190 voorkeurstemmen.

Dhr. Harald Barendse

Functie: RaadslidPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: april 2014 (3 jaar, 5 maanden in dienst)

Mevr. Nelleke Barning

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: juni 2016 (10 jaar, 3 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
In april 2016 geeft Nelleke Barning aan dat ze in juni 2016 als gemeenteraadslid stopt.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Albert Nuss 864 voorkeurstemmen. Nelleke Barning heeft bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2010: 228 voorkeurstemmen.

Dhr. Frans Bastiaens

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter PvdA (2014-)
Politiek leider PvdA
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: maart 2010 (7 jaar, 6 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
In maart 2017 geeft Frans Basiaens aan dat hij als raadslid stopt bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2018.   
Vanaf 2014 is Frans Bastiaens vicevoorzitter van de Maastrichtse gemeenteraad. De vice-voorzitter van de gemeenteraad vervangt de voorzitter bij diens afwezigheid in de raadsvergadering en neemt de technische leiding van de vergadering op zich. Dit komt voor wanneer de burgemeester bijvoorbeeld geveld is door ziekte. Het voorzitterschap van de raad is functioneel. Frans Bastiaens  behoudt het stemrecht tijdens de raadsvergadering. 
      
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Frans Bastiaens 216 voorkeurstemmen. Tot maart 2014 was Frans Bastiaens fractievoorzitter van de PvdA in de gemeenteraad van Maastricht.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 3 maart 2010 (gemeente Maastricht) heeft PvdA Maastricht 7.485 stemmen - 7 zetels. In 2006 heeft de PvdA 13 zetels in de gemeenteraad.

Dhr. Joost Beenker

Functie: Projectmanager/-leiderIn dienst sinds: februari 2009 (8 jaar, 7 maanden in dienst)
Portefeuille: MobiliteitWerkzaamheden bij de Overheid:
Joost Beenker is projectleider mobiliteit bij de gemeente Maastricht (project Maastricht Bereikbaar).
Aanverwant:2009 - heden Dhr. Joost Beenker, Hoofdafdeling, gemeente Eindhoven

Dhr. Jeroen Biesmans

Functie: Communicatieadviseur / perswoordvoerderIn dienst sinds: januari 2011 (6 jaar, 8 maanden in dienst)
Portefeuille: Communicatie / PR / (city-)marketing / RepresentatieWerkzaamheden bij de Overheid:
Jeroen Biesmans is communicatieadviseur (PR / woordvoerder pers) bij de gemeente Maastricht.

Dhr. Eddy Blanc

Functie: RaadslidPolitiek: GroenLinksIn dienst gegaan: juni 2005Uit dienst sinds: maart 2006 (9 maanden in dienst geweest)