Overheid in Limburg

Gemeente Nederweert (Limburg)

Pagina 1 van 4 (33 resultaten)

Dhr. Theo Coumans

Functie: WethouderPolitiek: Politiek leider VVD
Lijsttrekker VVD (2018)
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: augustus 2016Uit dienst vanaf: juli 2018 (1 jaar, 11 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Financiën, Infrastructuur, Recreatie / Toerisme, Milieu / Duurzaamheid / Afval, Verkeer en Vervoer, Economische ZakenToelichting: Bestuursperiode 2016-2018
Wethouder Theo Coumans (VVD) heeft in zijn portefeuille: Economie (inclusief recreatie en toerisme) en bedrijvigheid, Verkeer, vervoer en infrastructuur, Openbare ruimte (adaptief beheer) en duurzaamheid, Financiën en Projecten.

Theo Coumans is de 2e locoburgemeester.

Dhr. Theo Coumans

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter VVD (2018-)
Aantal zetels: 1
In dienst sinds: maart 2018 (2 maanden in dienst)

Dhr. Henk Evers

Functie: BurgemeesterPolitiek: PvdAIn dienst sinds: oktober 2006 (11 jaar, 8 maanden in dienst)
Portefeuille: P&O, Toezicht en (integrale) handhaving, Milieu / Duurzaamheid / Afval, Openbare orde en VeiligheidToelichting: Burgemeester Henk Evers heeft in zijn portefeuille: milieu, handhaving, veiligheid, woon en leefomgeving, burgerparticipatie en verantwoordelijk voor de bedrijfsvoering in de gemeente Nederweert.

Burgemeester Henk Evers is zowel voorzitter van het college van burgemeester en wethouders (B&W) als de gemeenteraad van Nederweert. Henk Evers is voorzitter van de gemeenteraad, presidium en van het college van B & W. Hij is geen lid van de raad, maar heeft daarin een raadgevende stem. Van het college is Henk Evers wel lid en mag dus meestemmen over de voorstellen. Als de stemmen staken in het college telt de stem van deze overheidsbestuurder dubbel.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Henk Evers is lid van CvA bij de Vereniging van Limburgse Gemeenten (VLG).

In december 2017 geeft Henk Evers aan dat hij als burgemeester stopt in oktober 2018.
Aanverwant:2004 - 2006Dhr. Henk Evers, Waarnemend burgemeester, PvdA Ambt-Montfoort, gemeente Roerdalen2002 - 2004Dhr. Henk Evers, Gedeputeerde, PvdA, Provincie Limburgheden Dhr. Henk Evers, Wethouder, PvdA / Progressief Onderbanken, gemeente Onderbanken

Mevr. Els Vaes-Jacobs

Functie: RaadslidPolitiek: Nederweert Anders
Aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2018 (2 maanden in dienst)

Dhr. Frank Voss

Functie: WethouderPolitiek: Nederweert Anders
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst vanaf: juli 2018

Dhr. Jan van Nierop

Functie: RaadslidPolitiek: Nederweert Anders
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: februari 2016 (2 jaar, 4 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Tot 2018 is Jan van Nierop raadslid voor de PvdA.

Mevr. Ria Stienen

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Nederweert Anders (2018-)
Aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2018 (2 maanden in dienst)

Dhr. Kevin Bax

Functie: RaadslidPolitiek: JAN
Aantal zetels: 5
In dienst sinds: maart 2018 (2 maanden in dienst)

Mevr. Pascalle de Rooij

Functie: RaadslidPolitiek: JAN
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst vanaf: juli 2018

Dhr. Henk Cuijpers

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter JAN
Politiek leider JAN
Lijsttrekker JAN (2010, 2014, 2018)
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst gegaan: januari 1999Uit dienst vanaf: juli 2018 (19 jaar, 6 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Henk Cuijpers (Jongeren Akkoord Nederweert) 1.036 voorkeurstemmen.
 
Henk Cuijpers is plaatsvervangend voorzitter van de gemeenteraad in Nederweert.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014 is Henk Cuijpers lijsttrekker van de politieke partij JAN. Henk Cuijpers heeft bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2010: 944 voorkeurstemmen. Henk Cuijpers was lijsttrekker.