Overheid in Limburg

Gemeente Nuth (Limburg)

Pagina 1 van 8 (75 resultaten)

Dhr. Harry Bakker

Functie: WethouderPolitiek: Trots Nuth
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: september 2016 (12 maanden in dienst)
Portefeuille: Accomodaties, Financiën, Openbare werken, Ruimtelijke ordening , Milieu / Duurzaamheid / Afval, Vergunningen, Verkeer en Vervoer, Monumentaal erfgoed, Wonen en VolkshuisvestingToelichting: Bestuursperiode 2016-2018
Wethouder Harry Bakker heeft in zijn portefeuille: Beheer openbare ruimte, Grondbeheer, Wegen, Riolering, Ruimtelijke ontwikkeling (o.a. Corio Glana, Markt Nuth en Europaplein Hulsberg), Ruimtelijke ordening, Structuurvisie en woonbeleid, Milieu, energie en duurzaamheid, Accommodatiebeleid (o.a. tennisaccommodatie Hulsberg), Gebouwenbeheer, Afval, Grondbeleid en grondexploitatie (o.a. Centrum III Schimmert), Vergunningenbeleid, Wabo, Archeologie, Monumentenzorg, Huisvesting statushouders en Financiën.

Dhr. Headly Binderhagel

Functie: BurgemeesterPolitiek: CDAIn dienst gegaan: januari 2002Uit dienst sinds: september 2008 (6 jaar, 8 maanden in dienst geweest)

Dhr. Roy Blijlevens

Functie: RaadslidPolitiek: BurgerBelangen Nuth
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: september 2016 (12 maanden in dienst)

Dhr. Bob Borggreve

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst gegaan: april 2010Uit dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 11 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Bob Borggreve (CDA) 127 voorkeurstemmen.

Dhr. Bob Borggreve

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: september 2014 (2 jaar, 11 maanden in dienst)

Dhr. Danny Bouwens

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: mei 2014Uit dienst sinds: september 2014 (5 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Danny Bouwens (CDA) 59 voorkeurstemmen.

Dhr. Piet Boyen

Functie: Griffier
Werkzaamheden bij de Overheid:
Piet Boyen is raadsgriffier van de gemeenteraad in Nuth. De raadsgriffier geeft ondersteuning aan de gemeenteraad van Nuth en de raadscommissies. Piet Boyen is als secretaris aanwezig bij alle vergaderingen, beantwoordt eventuele vragen en zoekt de ambtelijke informatie die de raad en de commissies nodig hebben om hun werk goed te kunnen doen.

Taken griffier: Voorbereiding en nazorg van de vergaderingen; ondersteuning van de raad, raadscommissie en voorzitter en het zijn van contactpersoon voor vragen over de gemeenteraad.

Mevr. Elly Coenen-Vaessen

Functie: BurgemeesterPolitiek: VVDIn dienst gegaan: januari 1986Uit dienst sinds: juni 1997 (11 jaar, 5 maanden in dienst geweest)

Dhr. Sjraar Cox

Functie: BurgemeesterPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: januari 1997Uit dienst sinds: juni 2002 (5 jaar, 5 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:2002 - 2006Dhr. Sjraar Cox, Burgemeester, PvdA, gemeente Veldhoven2006 - heden Dhr. Sjraar Cox, Burgemeester, PvdA, gemeente Sittard-Geleen1982 - 1992Dhr. Sjraar Cox, Raadslid, PvdA Margraten, gemeente Eijsden-Margratenheden Dhr. Sjraar Cox, Ab-lid, PvdA, VNG-bestuur (Vereniging van Nederlandse Gemeenten)

Mevr. Marlies de Loo

Functie: Waarnemend burgemeesterPolitiek: CDA NuthIn dienst gegaan: december 2012Uit dienst sinds: juli 2013 (6 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Openbare orde en Veiligheid, Toezicht en (integrale) handhavingWerkzaamheden bij de Overheid:
Marlies de Loo is inde gemeente Nuth aanspreekpunt voor: Openbare orde en veiligheid, Handhaving, Communicatie, Publieke dienstverlening, Bestuur en bedrijfsvoering en de Bestuurlijke samenwerking van gemeente Nuth.

Waarnemend burgemeester Marlies de Loo is zowel voorzitter van het college van burgemeester en wethouders (B&W) als voorzitter van de gemeenteraad van Nuth.
Aanverwant:1997 - 2012Mevr. Marlies de Loo, Burgemeester, CDA Gennep, gemeente Gennep1986 - 1997Mevr. Marlies de Loo, Wethouder, CDA Venray, gemeente Venray