Overheid in Limburg

Gemeente Sittard-Geleen (Limburg)

Pagina 1 van 20 (192 resultaten)

Dhr. Coen Aalders

Functie: GemeentesecretarisIn dienst gegaan: september 2016Uit dienst sinds: september 2017 (12 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Waarnemend gemeentesecretaris.

Mevr. Danja Adams

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA Sittard-Geleen

Dhr. Ernst Adriaanse

Functie: BeleidsmedewerkerIn dienst gegaan: september 2009Uit dienst sinds: februari 2015 (5 jaar, 5 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: MobiliteitToelichting: Beleidsmedewerker.Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 2009 tot 2015 is Ernst Adriaanse beleidsmedewerker Mobiliteit bij de gemeente Sittard-Geleen.

Mevr. Danielle Arends

Functie: ManagerIn dienst gegaan: mei 2011Uit dienst sinds: februari 2017 (5 jaar, 9 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Sociale Zaken, Welzijn, Zorg / WMO (wet maatschappelijke ondersteuning)Toelichting: Verandermanager Sociale zaken.Werkzaamheden bij de Overheid:
In 2015 is Danielle Arends coordinator cultuur bij de gemeente Sittard-Geleen.
Aanverwant:2010 - 2010Mevr. Danielle Arends, Hoofdafdeling, gemeente Echt-Susteren

Dhr. Tom Baars

Functie: RaadslidPolitiek: SP
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: mei 2015 (3 jaar, 2 maanden in dienst)
Toelichting: Tot 2015 was Tom Baars burgercommissielid.

Mevr. Yvonne Baetens-Derks

Functie: WethouderPolitiek: CDA Sittard-Geleen
Coalitie, aantal zetels: 8
In dienst gegaan: april 2010Uit dienst sinds: juli 2013 (3 jaar, 3 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Cultuur, Evenementen en marketingWerkzaamheden bij de Overheid:Portefeuille cultuur en verantwoordelijk voor de dienstverlening in de gemeente Sittard-Geleen.

Van 1994 tot 1998 was Yvonne Baetens-Derks wethouder in de gemeente Sittard. I

In de periode van 1998 tot 2010 was Yvonne Baetens-Derks raadslid in de gemeente Sittard-Geleen.

Van 1990 tot 1994 was Yvonne Baetens-Derks gemeenteraadslid in de voormalige gemeente Sittard en van 1986 tot 1990 was ze burgerraadslid, namens het CDA.

Dhr. Frans Benders

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter GroenLinks (2010-2014)
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: maart 2010Uit dienst sinds: maart 2018 (8 jaar, 18 dagen in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Frans Benders (GroenLinks) 89 voorkeurstemmen.
 
Raadslid Frans Benders is fractievoorzitter van GroenLinks Sittard-Geleen, gemeente Sittard-Geleen.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 3 maart 2010 (gemeente Sittard-Geleen) heeft GroenLinks Sittard-Geleen 4.986 stemmen.


Dhr. Jos Bessems

Functie: WethouderPolitiek: DNA
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: juni 2018 (1 maand in dienst)
Portefeuille: Monumentaal erfgoed, Wonen en VolkshuisvestingToelichting: Coalitieperiode 2018-2022
Wethouder Jos Bessems heeft in zijn portefeuille: Binnenstedelijke ontwikkeling (Zitterd Revisited en Geleen centrum), Cultuur, Monumenten, Citymarketing, imagoversterking/ merkontwikkeling, Euregionaal beleid, Sport, Stadsdeelwethouder stadsdeel 2 (Geleen-Centrum, Geleen-Noord, Lindenheuvel, Chemelotsite).

Jos Bessems is de 4e locoburgemeester.

Dhr. Jos Bessems

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter DNA (2018-2018)
Aantal zetels: 2
In dienst gegaan: maart 2018Uit dienst sinds: juni 2018 (2 maanden in dienst geweest)

Mevr. Nicolle Bisschoff

Functie: GriffieIn dienst sinds: september 2003 (14 jaar, 10 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Raadsadviseur Gemeenteraad Sittard-Geleen.
Aanverwant:1996 - 2000Mevr. Nicolle Bisschoff, Hoofdafdeling, gemeente Nederweert