Overheid in Limburg

Gemeente Stein (Limburg)

Pagina 1 van 9 (82 resultaten)

Dhr. Anton Barske

Functie: BurgemeesterPolitiek: GroenLinks SteinIn dienst gegaan: september 2004Uit dienst sinds: maart 2013 (8 jaar, 6 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Openbare orde en Veiligheid, Toezicht en (integrale) handhaving, Wonen en VolkshuisvestingWerkzaamheden bij de Overheid:
Burgemeester Anton Barske heeft in zijn portefeuille: Algemene aangelegenheden, Intergemeentelijke samenwerking / Regiovisie;Voorlichting;Openbare orde en veiligheid, Burgerlijke stand en Verkiezingen, Informatisering / ICT, Archief, Externe veiligheid, Strategische visie, Volkshuisvesting (incl. woonwagenzaken) en verantwoordelijk voor de Regiovisie van gemeente Stein.

Burgemeester Anton Barske is zowel voorzitter van het college van burgemeester en wethouders (B&W) als de gemeenteraad van Stein. Anton Barske is voorzitter van de gemeenteraad, presidium en van het college van B & W.

Burgemeester Barske is bestuurslid van de Stuurgroep Regio Westelijke Mijnstreek.
Aanverwant:2013 - heden Dhr. Anton Barske, Burgemeester, GroenLinks, gemeente Gorinchem1990 - 2000Dhr. Anton Barske, Raadslid, GroenLinks Zuidhorn, gemeente Zuidhorn

Dhr. Jack Beverloo

Functie: GemeentesecretarisIn dienst gegaan: september 2014Uit dienst sinds: januari 2017 (2 jaar, 4 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: BedrijfsvoeringToelichting: Jan Beverloo is interim-gemeentesecretaris.

De gemeentesecretaris heeft de algehele leiding over het ambtelijk apparaat. En is tevens de eerste raadsman van de burgemeester en het college van Stein. De gemeentesecretaris vormt hierdoor de schakel tussen de ambtenaren en het bestuur. Woont de vergaderingen van het college bij. Samen met de burgemeester ondertekent de gemeentesecretaris alle collegebesluiten namens het college van B & W Stein.

Mevr. Margret Bisschops

Functie: GemeentesecretarisIn dienst gegaan: februari 2005Uit dienst sinds: december 2010 (5 jaar, 10 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Gemeentesecretaris Bisschops is algemeen Directeur van de gemeente Stein.

Dhr. Eric Bours

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter CDA (2014-)
Lijsttrekker CDA (2014)
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 8 maanden in dienst)

Dhr. Ab Broersma

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 2
Uit dienst sinds: maart 2014
Werkzaamheden bij de Overheid:


Gemeenteraadslid Ab Broersma is fractievoorzitter namens de VVD in de gemeenteraad van Stein.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 3 maart 2010 (gemeente Stein) heeft VVD Stein 844 stemmen.


Dhr. Ab Broersma

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter VVD (2017-)
Politiek leider VVD
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: september 2017 (2 maanden in dienst)

Mevr. Rachel Brouwer

Functie: BeleidsmedewerkerIn dienst gegaan: april 2012Uit dienst sinds: juni 2013 (1 jaar, 2 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:2013 - 2013Mevr. Rachel Brouwer, Beleidsmedewerker, gemeente Lingewaard2011 - 2012Mevr. Rachel Brouwer, Beleidsmedewerker, gemeente Westland2010 - 2010Mevr. Rachel Brouwer, Beleidsmedewerker, gemeente Steenbergen2010 - heden Mevr. Rachel Brouwer, Raadslid, D66, gemeente Nijmegen2009 - 2010Mevr. Rachel Brouwer, Beleidsmedewerker, gemeente Middelburg2008 - 2009Mevr. Rachel Brouwer, Beleidsmedewerker, gemeente Venlo2007 - 2008Mevr. Rachel Brouwer, Beleidsmedewerker, gemeente Venray2007 - 2009Mevr. Rachel Brouwer, Beleidsmedewerker, gemeente Grave

Dhr. Peter Claessen

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Democratisch Onafhankelijken Stein (DOS)
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: januari 2004 (13 jaar, 11 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Gemeenteraadslid Peter Claessen is fractievoorzitter Democratisch Onafhankelijken Stein, gemeente Stein.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 3 maart 2010 (gemeente Stein) heeft Democratisch Onafhankelijken Stein 3.449 stemmen.

1994 - 1998
Peter Claessen is raadslid, gemeente Stein.

1998 - 2004
Peter Claessen is wethouder, gemeente Stein.


Dhr. Piet Claessen

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst gegaan: april 2006Uit dienst sinds: maart 2014 (7 jaar, 12 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2010 was Piet Claessen lijsttrekker van CDA Stein. Piet Claessen was eerder wethouder in de gemeente Stein van december 2002 tot april 2006. Tevens was Piet Claessen eerder raadslid (fractievoorzitter) van de politieke partij SPV. De SPV is gefuseerd met CDA Stein.

Dhr. J.L.J.M. (Hans) Coenders

Functie: BurgemeesterPolitiek: CDAIn dienst gegaan: januari 1968Uit dienst sinds: juni 1982 (14 jaar, 5 maanden in dienst geweest)